ФОТОСТУДІЯ

• BE STYLE STUDIO •

ВІДЕОСТУДІЯ

Що таке Love Story і як її організувати?

Love story

Love Story - це історія Вашого кохання: знайомство, перші побачення, романтичні прогулянки, безкінечні розмови по телефону, перші поцілунки, листування та "лайки" у соцмережах, і ,нарешті, освідчення. Все це повинно назавжди залишитися у Вашій пам'яті завдяки красивим світлинам та відео.

Love story можна показати на Вашому весіллі для запрошених гостей, родичів і друзів. Їм буде дуже цікаво дізнатися, де Ви зустрілися, як познайомились, і наскільки міцні Ваші почуття.

Для того, щоб історія Ваших відносин була справді яскравою та незабутньою, слід врахувати певні аспекти:

1. Час проведення

Найкраще знімати Love Story за місяць до весілля. Це буде чудовим приводом ближче познайомитися з фотографом та відеооператором, відчути себе моделлю і призвичаїтись до камери, знайти найбільш вдалі ракурси зйомки. Водночас це хороша нагода провести репетицію весільної фотосесії, щоб в день весілля почуватися вільно та невимушено.

2. Місце зйомки

Зйомку можна організувати в домашньому інтер’єрі, в приміщенні студії, на вулицях міста, в затишних кафе, парках, скверах, біля озера чи річки і т.д. Вигадуйте, фантазуйте, не обмежуючись одним стилем, часовими рамками і місцем проведення.

3. Ідея, жанр та сценарій

При зйомці "лав сторі" немає жорстких рамок в плані жанрової стилістики. Тож можна створити як документальне кіно (обіграючи Ваше перше знайомство), так і комедійну чи романтичну історію тощо.

Love Story - Лав Сторі у Тернополі

Основні труднощі виникають з оригінальним сценарієм. Часто всі задають одні і ті ж питання: що і як саме будемо робити під час зйомки? Тут слід подумати про найбільш близькі риси Вашої пари, про те, що Вас об'єднує, про мелодію, яка викликає подібні почуття, про те, в якому фільмі Ви б хотіли знятись тощо. Це допоможе розкрити атмосферу майбутньої зйомки, на якій Ви знову матимете можливість відчути ті неповторні емоції, що виникали при зародженні Ваших стосунків. Також пригадайте цікаві епізоди з життя друзів і знайомих, чи просто захоплюючі історії, прочитані в нетрях інтернету.

Часто простий експромт без існування певної ідеї чи задуму може бути не гіршим за добре продуманий сценарій. Оскільки програючи "сцену" на місці, ви одразу переживаєте потрібні відчуття і легше входите в образ.

Намагайтеся створити романтичну обстановку, яка розкриє відверту глибину Ваших почуттів.

4. Одяг

Підбирайте одяг, в якому будете відчувати себе затишно та комфортно. Він повинен бути одного стилю та гармоніювати з місцем зйомки.

Бажаю Вам вдалих відео- та фотосесій! Кохайте та будьте коханими!


Цікаві статті:

Радимо читати всім "Як правильно фотографуватися?" або "Що має знати фотомодель?"

Поради для батьків, які бажають організувати дитячу та сімейну фотосесію.


Be Style

Copyright © 2016 · All Rights Reserved · BeStyleStudio