ФОТОСТУДІЯ

• BE STYLE STUDIO •

ВІДЕОСТУДІЯ

Поради для батьків, які бажають організувати дитячу та сімейну фотосесію

Гарні дитячі фотографії - це родзинка кожного сімейного фотоальбому. Адже всім нам цікаво, якими ми, а особливо наші діти, були у дитинстві.

Фотомодель

Не секрет, що малюки дуже швидко ростуть і змінюються. Ніби ще зовсім недавно Ваше ангелятко "пасло коні", а тут вже робить перші кроки, із щасливим обличчям розкидає осіннє листя, а ось і перший дзвоник, перше причастя...

Тому дуже важливо, щоб батьки обов'язково зробили такий важливий і необхідний подарунок своїм діткам - якісні і гарні фотографії їхнього щасливого дитинства.

Фотографувати дитину потрібно починати ще з перших днів її народження. Для цього слід замовляти фотосесію не тільки у свята, а й проводити сімейні зйомки у цікавих місцях в різні пори року. Варто зазначити, що досить актуальною є фотозйомка на природі з використанням різноманітних реквізитів, які можна виготовити власноруч, або замовити у спеціальних студіях декору. Якщо ж Ви вирішили організувати це дійство вдома, то звісно Ваша квартира повинна бути просторою та світлою тощо.

Тривалість фотосесії становить близько 1-2 год. Більше часу Вам не знадобиться, оскільки дитина швидко втомлюється.

Отже, Ви вирішили зробити фотосесію свого малюка. Справа ця непроста, тому ось декілька порад для забезпечення найбільш якісного результату.

Важливі аспекти та правила дитячої фотосесії:

  1. Насамперед, для "найменшеньких" слід підлаштувати час фотозйомки в залежності від режиму сну дитини.
  2. Одяг для малечі повинен бути зручний. Одягніть дитину заздалегідь, щоб вона звикла до нього. Також візьміть з собою декілька різнопланових костюмів. Проведіть вдома репетицію переодягання, так як ця процедура зазвичай дратує дітей.
  3. Не забувайте, що Ви також можете стати учасником фотосесії і опинитися в кадрі, тому попередньо приготуйтеся: зробіть легкий макіяж, зачіску, манікюр. Також радимо не одягатися у надто приталений одяг, адже це буде "сковувати" Ваші рухи.
  4. Щоб Ваш малюк частіше посміхався, приготуйте йому декілька сюрпризів (іграшки, печиво, "Кіндерсюрприз"). Це підніматиме настрій малечі під час фотосесії та, зрештою, наприкінці вона зможе отримати винагороду.
  5. Пам'ятайте, якщо Ваше чадо ще надто маленьке, то варто слідкувати за чистотою його носика та ротика. Візьміть із собою вологі серветки чи носовичок.
  6. Якщо Ви фотографуєтесь разом з малюком, запам'ятайте дуже важливе правило: забудьте, що дитина знаходиться поруч з Вами!!! Бо з тієї миті, коли фотограф взяв в руки камеру, ви повинні дивитися тільки на нього. А якщо ж Вам кортить глянути на малечу, то робіть це з посмішкою, одночасно граючись з дитиною. Адже діти постійно перебувають в русі і їх дуже важко "зловити", а коли ще й Ви будете раз за разом заглядати за малечею, то якісних фото буде вкрай мало.
  7. Ще один важливий момент. Якщо це сімейна фотосесія з родичами (дідусі, бабусі, тітки і т.д.), попередьте їх заздалегідь, щоб вони відійшли подалі від місця зйомки. Присутність спостерігачів викличе інтерес малюка і ускладнить фотографування.

І на закінчення, завжди слухайте поради фотографа. Повірте, він знає як привернути увагу дитини і зробити все правильно.

Нехай Вам щастить і вдалих фотосесій!


Переглянути студійні дитячі та сімейні фотографії професійного тернопільського фотографа від фотостудії Be Style Studio.


Цікаві статті:

Радимо читати всім: "Як правильно фотографуватися?" або "Що має знати фотомодель?"

Наступна стаття: "Що таке Love Story і як її організувати?"


Дитяча та сімейна фотосесія у Тернополі

Be Style

Copyright © 2016 · All Rights Reserved · BeStyleStudio